Mus galite rasti

Socialinė atsakomybė mums – tai kelias, kurį pasirinkome savo vertybėms išreikšti, sprendimams realizuoti ir darniam organizacijos vystymuisi užtikrinti. Tikime, kad darnos ir harmonijos siekis vidinėje organizacijos aplinkoje yra gera prielaida ilgalaikei ir subalansuotai gerovei išorinėje aplinkoje kurti.

Šiuolaikinėje verslo aplinkoje gerus veiklos rezultatus pasiekti ir nuolat juos gerinti gali tos bendrovės, kurios aiškiai identifikuoja savo kryptį, orientuojasi į prioritetinių tikslų siekimą ir strategijos įgyvendinimą.

Tai viena iš verslo sėkmės sąlygų. Tačiau ar pagrindinė? Ar užtenka organizacijai būti stipria savo strateginiais gebėjimais, aukštomis technologijomis, stipriais ištekliais ir eiti pasirinkta kryptimi, jei tenka susidurti su iššūkiais ir įveikti kliūtis įvairių projektų, inovacijų diegimo ar kitų gyvybiškai svarbių permainų srityje? Mes išdrįsome patikėti savimi ir nekeisti savo nuostatų bei įsitikinimų.

Niekada nesirinkome „pasekėjo” ar plaukimo pasroviui strategijos. Savo organizacijoje nepalaikėme baimės rizikuoti kultūros, nekūrėme laukimo, kol taps viskas aišku, kaip keistis ir kokius technologinius procesus diegti, atmosferos. Nuo pirmųjų įmonių grupės žingsnių aiškiai supratome, kad mūsų stiprybė yra mūsų darbuotojai, jų žinios, patirtis, užsidegimas veikti ir eiti į priekį. Tik labai išsilavinę ir motyvuoti žmonės yra vertybinis konkurencinio pranašumo, organizacijos unikalumo ir gyvasties šaltinis. Todėl gerbiame kiekvieną žmogų, jo idėją, pasiūlymą, teises. Nes tai – mūsų dalis, nes tai – mūsų veržlumo, išskirtinumo ir stabilumo garantas.

Tvirtai žinome, kad ir ateityje liksime ištikimi sau ir savo vertybėms. Toliau eisime pasirinkta kryptimi, nesidairydami į skeptikų gretas. Pasirinkome sudėtingesnį, bet socialiai atsakingą ir teisingą kelią. Mes ir toliau ieškosime galimybių ir diegsime naujas technologijas, inžinerinius techninius sprendimus. Nes, kiekvienas mūsų pasiekimas, sėkmingai įgyvendintas didelis ar mažas projektas mus įkvepia dar didesniems iššūkiams, kad ne tik pateisintume lyderio savo veiklos srityje vardą, bet ir reikšmingais darbais prisidėtume prie Pasaulinio susitarimo reikalavimų laikymosi ir tvaraus Lietuvos energetikos vystymosi.

Įmonių grupės Generalinis direktorius Karolis Dimbelis