Mus galite rasti

Kodėl esame ir kodėl verta rinktis įmonių grupės komandą bei jos teikiamas paslaugas?

Sukuriame sklandžiai veikiančią šilumos ūkio, pastatų šiluminių punktų, šildymo, karšto ir šalto vandens sistemų, pastatų techninės priežiūros bei aptarnavimo sistemą.

Tuo neapsiribodami dalinamės žiniomis, patirtimi bei praktika su aplinka – mokiname, atestuojame, konsultuojame įvairių sektorių darbuotojus ir kitų įmonių kolegas suteikdami jiems teisę eksploatuoti įvairius įrenginius bei vykdyti norimus darbus.

Tikime, kad atestuodami, patikrindami bei patvirtindami specialistų gebėjimus – kuriame kokybę ir tvarumą.

Inovatyvūs, apgalvoti ir naujoviški sprendimai mums leidžia būti šių rinkų priekyje bei sinergijos būdu sukurtas aukštos kokybės paslaugas teikti Jums.

Jokia paslaptis, kad šilumos ūkis, pastatų šilumos punktai, šildymo, karšto ir šalto vandens sistemos, pastatų techninė priežiūra reikalauja dėmesio ir tinkamos priežiūros.

Efektyviai ir operatyviai sprendžiamų situacijų poreikis susijęs su šilumos ūkiu, pastatų šilumos punktais, šildymo, karšto ir šalto vandens sistemomis, pastatų techninėmis priežiūromis jau seniai tapo šiuos namus prižiūrinčių daugiabučių namų bendrijų, administratorių bei gyventoju rūpesčiu.

Taip pat nepamirštame tobulėjimo bei mokymosi, operatyvus ir kokybiškas mokymas, konsultavimas bei atestavimas yra neatsiejamai svarbūs esamos bei naujos kartos specialistams.

Mūsų įmonių grupė džiaugiasi turėdama galimybę Jums pasiūlyti savo paslaugas siekiant padėti bei atsakyti į Jums kylančius klausimus ir iššūkius.

Turite šilumos ūkį, pastato šilumos punktą, šildymo, karšto ir šalto vandens sistemą ir siekiate ją kokybiškai prižiūrėti bei gauti operatyvų aptarnavimą bei konsultavimą?

Turite darbuotoją ar personalą kurį norite kokybiškai bei operatyviai apmokyti bei atestuoti?

Tai – mūsų kasdienybė.

Nors esame nedidelė komanda, mes veržlūs, stiprūs, patyrę ir patikimi.

Kol mūsų konkurentai rūpinasi gigantais, mes rūpinamės Jumis – smulkiaisiais ir vidutiniais vartotojais, už kurių slepiasi tikri žmonės, tikros istorijos ir neįkainojama vertė.

Mes norime padėti Jums sutaupyti brangaus laiko, suteikti aukštos kokybės paslaugas bei atimti rūpestį.

Kodėl rinktis būtent mus?

Patirtis

Turime sukaupę daugiau nei 12 metų patirtį dirbdami su šilumos ūkiais, pastatų šilumos punktais, šildymo, karšto ir šalto vandens sistemomis, pastatų techninėmis priežiūromis, mokymais, instruktavimais, konsultavimais, atestavimais, dokumentacijos tvarkymais.

Konsultuojame klientus nuo-iki, kas susiję su įvairiais mokymais, šilumos ūkiu, pastatų šilumos punktu, šildymo, karšto ir šalto vandens sistema, pastato technine priežiūra, dokumentacijos tvarkymu bei pridavimu.

Greitis

Esame ne pirmieji ir ne vieninteliai, tačiau esame iš nedaugelio kurie gali suteikti platų, kokybišką ir operatyvų paslaugų komplektą

Dėmesys

Ypatingai mylime ir vertiname savo klientus ir jų pasitikėjimą, todėl visuomet užtikriname pačias geriausias sąlygas, pritaikytas konkrečiai Jums. O nuoširdus dėmesys ir geras aptarnavimas leidžia džiaugtis ilgalaikiais laimingais klientais bei partneriais.