Mus galite rasti

Kas mes?

„Aštuoneto grupė” – sėkmingai auganti įmonė. Įmonė rūpinasi patikimu, operatyviu ir kokybišku paslaugų tiekimu ir bendradarbiavimu energetikos, komunalinių paslaugų, investicinių ir kitų komercinių veiklų srityse.

„Kita kompetencija“ nuo pat 2010 m. įmonės įkūrimo pradžios koncentruojasi į formalų ir neformalų profesinį tęstinį mokymą, skirtą kvalifikacijos tobulinimui ar naujos kvalifikacijos įgijimui savo srities specialistams. Įmonė rūpinasi patikimu, operatyviu ir kokybišku mokymų, kompetencijų ir kvalifikacijų kėlimo paslaugų tiekimu ir bendradarbiavimu.

Siekiant energetiką bei inžineriją palaikyti inovatyvia ir tvaria bei edukuoti, kelti klientų, savo ir kitų įmonių specialistų kompetencijas nuo 2023 m. investiciniu būdu UAB „Kita kompetencija” tapo įmonės MB „Aštuoneto grupė“ dalimi (energetika, centralizuotas bei decentralizuotas šilumos bei šaldymo ūkis yra vienas iš įmonės prioritetų).

Įmonių grupėje nuolat plečiamas ir diegiamas vakarietiškas ir europietiškas požiūris į žmogų, aplinką ir verslą, naujas technologijas, nuolat siekiama lygiavertės socialinės partnerystės ir sisteminio bendradarbiavimo su visais bendraminčiais.

Veiklos įgyvendinimo koncepcija yra paremta etiškos darbdavystės bei gero kliento aptarnavimo užtikrinimo principų pripažinimu bei koncepcija, kad gerinant specialistų kompetencijas bei sinergiškai ir dinamiškai dirbant, bendradarbiaujant su klientais, bendraminčiais bei partneriais tuo pačiu laimi ir galutinis vartotojas, bendra aplinka.

Įmonių grupės specialistai, ekspertai, vadovai, dėstytojai, instruktoriai – ne naujokai, jaučiantys atsakomybę už atliktų darbų, mokymų kokybę bei klientų aptarnavimą.

Bendradarbiaujame

Kuo esame ypatingi?

Tvarumas ir inovatyvumas

Siekiant energetiką bei inžineriją palaikyti inovatyvia ir tvaria bei edukuoti, kelti klientų, savo ir kitų įmonių specialistų kompetencijas nuo 2023 m. investiciniu būdu „Kita kompetencija", UAB tapo įmonės „Aštuoneto grupė“, MB dalimi (energetika, centralizuotas bei decentralizuotas šilumos bei šaldymo ūkis yra vienas iš įmonės prioritetų).

Profesionalumas

Įmonių grupės specialistai - ne naujokai, jaučiantys atsakomybę už atliktų darbų, mokymų kokybę bei klientų aptarnavimą. Komandoje dirba patyrę specialistai ir ekspertai, kurie kokybiškai suteikia inžinerines paslaugas, paruošia bei atestuoja specialistus industrijos rinkai.

Sisteminis bendradarbiavimas

Įmonėje nuolat plečiamas ir diegiamas vakarietiškas ir europietiškas požiūris į žmogų, aplinką ir verslą, naujas technologijas, nuolat siekiama lygiavertės socialinės partnerystės ir sisteminio bendradarbiavimo su visais bendraminčiais bei savo sričių profesionalais.

Esame nariais